MLÁDEŽ

Mládež v Hodoníně

.
Jsi mladý člověk v rozmezí 15 – 25 let? Už nevíš, jak trávit sobotní večery? Kladeš si otázky typu: „Existuje Bůh, i když Ho nikdo neviděl? Když Bůh stvořil vesmír, kdo stvořil Boha? Není Bůh spíše něco jako pozitivní energie než skutečná osoba? Má život na tomto světě nějaký význam?“ Stále hledáš odpovědi na tyto otázky? Dobrá zpráva je, že již brzy mohou být zodpovězeny!

.

.

Kdo (ne)jsme

Možná by bylo jednodušší začít vysvětlením, kdo nejsme… Nejsme skupina mladých zfanatizovaných lidí, mlátící druhé lidi Biblí po hlavě a moralizující svět. Naopak. Jsme skupina mladých křesťanů, která našla smysl života již v mladém věku. Věříme, že Bůh tak miloval svět, že dal svého jediného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný (Jan 3,16).

.

 

Nuda nebo akce?

Nevíš na co se připravit? Co od takovéhoto setkání očekávat? Upokoj se! Na začátku vedoucí mládeže otevře krátké zajímavé téma a následnou diskuzi. Setkávání je zaměřeno na sdílení se, tvorbě nových přátelství a hlavně poznávání Boha a hlubšího vztahu s Ním. Závěr mládeže vrcholí společnými modlitbami. Jestli očekáváš suché a nezáživné setkání, mýlíš se.

.

Kdy a kde?

Setkávání mládeže je každou sudou sobotu v 18:00 v budově Církve Víry (Za Dráhou 1).

Ještě stále váháš? Neváhej! Přijď. Nebudeš litovat.

Facebook